Tip: Čtyři kosmetické přípravky, které vaši pleť okamžitě rozzáří

Tip: Čtyři kosmetické přípravky, které vaši pleť okamžitě rozzáří

Řada ApiRefine od Manuka Doctor byla vyvinuta pro zvláštní příležitosti, kdy potřebujete rychle vypadat skvěle. Díky účinným ingrediencím působí do několika minut. Propíná pleť, hydratuje, rozzáří a odstraní jemné vrásky. Řada ve Velké Británie velmi oblíbená modelkami i filmovými hvězdami.

Manuka Doctor Illusionist Rapid Lift Mask je opravdovou spásou pro kůži bez lesku. Během pouhých deseti minut se pokožka zdá propnutá a pevnější, jako by byla zvednutá. Vrásky vypadají minimalizované a pleť je hladká. Perfektní základ pro bezchybnou tvář! Díky začlenění některých našich klíčových přísad – manukového medu, purifikovaného včelího jedu (PBV ™), bambuckého másla a vitamínu E, tato kombinovaná maska ​​viditelně zvyšuje zářivost a pomáhá redukovat vzhled pórů a vrásek a vytvářet rovnoměrně vypadající pleť. Naneste pouze na čerstvě vyčištěnou pokožku, nechte působit 15 minut a přebytečný obsah odstraňte vlhkým hadříkem.

CC krém SPF20 s manukovým medem a čištěným včelím jedem ApiRefine    rozjasní okamžitě pleť,sjednotí její barvu, potlačí začervenání a nedostatky, hydratuje a pomáhá zmírnit výskyt vrásek.

Radiance sérum s manukovým medem a čištěným včelím jedem ApiRefine se nanáší na celý obličej. Jde o koncentrát účinných látek. Okamžitě pleť rozzáří, vyhladí jemné vrásky a odstraní nedokonalosti pleti.

A na konec nesmíme zapomenou na svůdné rty s přípravkem Lip Enhancer s manukovým medem a čištěným včelím jedem ApiRefine. Tato klinicky testovaná formule učiní rty viditelně plnější během pěti minut.

Tip pro alergiky na včelí produkty: Vyzkoušejte Manuka Doctor revitalizační obličejový olej se vzácným manukovým olejem, který oživuje, hydratuje, vyhlazuje a rozjasňuje pleť.